O NAS …

Szkoła Języków Obcych Dla Dzieci istnieje od 2011r, przez pierwsze 10 lat funkcjonowała stacjonarnie w Warszawie, od końca 2020r uczymy online a od niedawna również stacjonarnie w Sopocie.

Zapraszamy do nauki wszystkie dzieci i młodzież ale szczególnie te, które borykają się z różnego rodzaju trudnościami, dysfunkcjami (ADHD, autyzm, zespół Aspergera, mutyzm, niedosłuch, problemy ze wzrokiem i inne) czy po prostu zmagają się z dużymi zaległościami, które trzeba nadrobić w krótkim czasie.

Prowadzimy regularne zajęcia dla dzieci będących w edukacji domowej, łącznie z przygotowaniem do egzaminów końcowych.

Przygotowujemy do egzaminów 8-klasisty, maturalnych oraz wszystkich certyfikatów językowych.

Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie, od zupełnie początkującego po zaawansowany, konwersacyjny.